EĞİTİM GEREKLİLİKLERİ
 
DAVRANIŞ
Güvenli bir çalışma ortamı sağlamak için adayların uygunluk ve fiziksel yeteneklerle birlikte doğru davranış sergilemeleri gerekmektedir. Akredite Eğitim Firmaları davranış değerlendirmesinde bulunabilir. İple erişim işi genellikle yüksektedir ve normal yardım mesafesinin uzağındadır, her hangi bir olayın olmaması için sorumluların söylediklerine saygı duyulması gerekmeketdir. Akredite Eğitim Firmaları, herhangi bir aday hakkında uygunluk veya davranışı ile ilgili tereddütleri varsa, kursiyeri eğitime almama hakkına sahiptir. Adayların en az 18 yaşında olmaları gerekir.
TIBBİ

Adayların, fiziksel olarak iyi durumda olmaları ve güvenli bir şekilde çalışmalarını engelleyen herhangi bir sakatlık / tıbbi durumdan etkilenmemesi gerekir ve kendi kendilerini sertifikalandırarak herhangi bir tıbbi engelleri olmadığını belgelemeleri gerekir, bu konuda Akredite Eğitim Firması olarak eğitim öncesi size sağlık durum beyan formu doldurmanızı isteyeceğiz. Ülkemizde çok tehlikeli işler kapsamında sağlık raporu alınmış olması ve yüksekte çalışmasında herhangi bir sakınca yoktur ibaresi olması beklenir.

TEORİ

Yeniden kayıt veya yükseltme eğitimine başvuran adayların mevcut seviyelerine ilişkin pratik ve teorik gereklilikler konusunda yetkin olmaları ve bu düzeyde soruları cevaplayan tüm teknikleri uygulayabilmeleri gerekmektedir.

Mevcut seviyelerinde yetersiz olan kursiyerler için ek eğitim gerekebilir.

İŞ DENEYİMİ

Seviye yükselmek isteyen adayların sertifikalarının değerlendirme gününde geçerli olduğundan ve iş kayıt defterlerinde doğru şekilde imzalanmış 1000 çalışma saatinin yanında en az bir yıllık deneyime sahip olduklarından emin olmaları gerekir. (iş kayıt defterleriyle ilgili ayrıntılar için bkz. http://www.owlaq.com/blog-1).

Yenileme veya yükseltme kursuna katılacak teknisyenler, kursun başlangıcında iş kayıt defterlerini OWLAQ’a sunmalıdır. Kayıp iş kayıt defterleri için bizimle iletişime geçiniz. İş kayıt defteri olmayan kursiyerler yükselme eğitimine kabul edilmezler.
 • Yöntem
  Teorik, Saha Uygulama
 • Eğitmen
  IRATA L3-L3i / OWLAQ Eğitim Uzmanları
 • Katılımcı
  8 - 16 Kişi
 • Eğitim Süresi
  5 + 1 gün (40 Saat + 8 saat)

Eğitimi Arkadaşınla Paylaş

Bireysel Eğitim Katılım Formu

IRATA İple Erişim Eğitimleri Eğitiminlerine katılmak için lütfen aşağıdaki formu doldurun. Öğrenci temsilcilerimiz en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır